Zobacz,gdzie znajdziesz najlepsze kursy Mistrzostw Europy na poziomie payout 99%!

Zastanawiasz się, gdzie najwięcej zyskasz stawiając na Euro? Który bukmacher oferuje najlepsze kursy? jeśli tak,to pewnie zainteresuje cię ta wiadomość – bukmacher OddsRing właśnie podniósł kursy na wszystkie mecze piłki nożnej.

 

 

W tej chwili ich payout* oscyluje na poziomie aż 99%, w porównywarkach kursów absolutnie bijąc na głowę konkurencję! Kursy w OddsRing są nawet wyższe niż w sławnym Pinnacle (ok. 98%), czy też innych popularnych bukmacherów (94%), jak Betclic, Expekt czy Bet-at-home nie wspominając.
Dodaj do tego darmowe wypłaty, Mistrzostwa Typerów i bonus 100% na wszystkie mecze Polaków, a lepszej oferty w sieci nie znajdziesz.

Zobacz na przykładach spotkań pomiędzy Portugalią a Islandią czy też Austrią i Węgrami:

austria - wegry

portugalia - islandia

 

 

*Payout to współczynnik, który określa jaki procent pieniędzy postawionych przez graczy na dane zdarzenie objęte zakładem, bukmacher przewiduje zwrócić graczom w postaci wygranej. Przykład: jeśli  payout na dany mecz wynosi 97 procent, to oznacza, że ze 100 PLN postawionych przez graczy na to spotkanie,bukmacher wypłaci w formie wygranej 97 PLN. W takim wypadku marża wyniosłaby 3 procent

 

OddsRing - zakłady bukmacherskie online

OddsRing – Mistrz Typerów Mistrzostw Europy 2016

kod bonusowy: MistrzTyperow

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.