Zakłady Bukmacherskie Fortuna oficjalnym sponsorem Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dziś podpisana została umowa sponsorska na mocy której Fortuna Zakłady Bukmacherskie otrzymują tytuł Oficjalnego Sponsora. Jej materiały reklamowe umieszczane będą na stadionie podczas meczów Podbeskidzia w Bielsku-Białej między innymi na ściance konferencyjnej a także w materiałach filmowych klubowej telewizji.

W imieniu Fortuny umowę parafowali Marzena Kiszło, Wiceprezes Zarządu oraz Konrad Łabudek, CEO Fortuna Polska, klub reprezentował prezes Tomasz Mikołajko, który podkreślił, że podpisanie umowy to duże osiągnięcie: Ważne że udało się dopiąć umowę i że będziemy razem współpracować – myślę, że wyjdzie z tej umowy ciekawy, długofalowy projekt z korzyścią i dla Fortuny, i dla Podbeskidzia.

 

Choć Fortuna to firma o zasięgu ogólnopolskim, to także wywodzi się z naszego regionu – jej siedziba główna znajduje się w Cieszynie, co zaznaczył Bartłomiej Płoskonka, marketing manager: Liczy się dla nas region, chcemy wspierać klub dlatego zdecydowaliśmy się podpisać umowę sponsorską z Podbeskidziem. Dzięki temu, że mamy już doświadczenie w sponsoringu sportowym wiemy w jaki sposób angażować kibiców i wiemy jak współpracować z klubem z korzyścią dla nas, dla klubu i jego kibiców.

 

zródło: http://tspodbeskidzie.pl/newsy/fortuna-z-goralami

 

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.