Wieża Eiffla podświetlona na biało-czerwono podczas EURO 2016? Głosuj na Polske #POL

Orange, oficjalny sponsor i partner telekomunikacyjny Euro 2016, podczas turnieju Euro 2016 podświetli Wieżę Eiffla w wybranych przez kibiców barwach narodowych. Każdego wieczoru turnieju, 10 minut po końcowym gwizdku ostatniego meczu, wieża zostanie podświetlona kolorami kraju, który otrzymał największe wsparcie fanów w mediach społecznościowych.

 

 

Do zabawy mogą włączyć się wszyscy fani, bez względu na to czy są klientami Orange czy nie, używając w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram) hasztagu kraju wspieranej reprezentacji grającej w danym dniu (#POL dla Polski). Te wiadomości i filmiki będą poddawane pomiarowi każdego meczowego dnia w godzinach pomiędzy 00:01 a 21:30.

 

Na Wieży Eiffla będą również wyświetlane wybrane posty fanów opublikowane w mediach społecznościowych. Iluminację będzie można oglądać na żywo na OrangeSponsorYou.com.

 

 

Ponadto w czasie każdego meczu turnieju, Orange będzie szukał najbardziej zaangażowanych fanów na stadionach. Skierowane zostaną na nich światła reflektorów i zostaną oni oznaczeni jako „Fan of the Match„. Ich wizerunki będą pokazywane w czasie przerwy na ekranach na stadionie, na Wieży Eiffla i na platformach społecznościowych Orange.

 

 

Zwycięzcy będą również zapraszani po zakończeniu meczu na płytę stadionu w celu odebrania oficjalnego trofeum. W celu wyłonienia „Fana Meczu” Orange zaangażował zespół fotografów, którzy będą poszukiwali fanów najbardziej kibicujących swoim drużynom.

 

 

wirtualnemedia.pl

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.