Wicher Sadowne rywalem rezerw Pogoni Siedlce w Pucharze Polski

Wicher Sadowne rywalem rezerw Pogoni Siedlce w Pucharze Polski

 

Pogoń II Siedlce swoje zmagania w okręgowym Pucharze Polski rozpocznie od II rundy, która zaplanowana jest na środę 7 września, godzinę 17:00. Rywal Pogoni – Wicher Sadowne poprzedni sezon zakończył na 11 miejscu w Klasie A. W przypadku awansu do kolejnej rundy Pogoniści zmierzą się ze zwycięzcą rywalizacji Hetman Sulbiny / Polonez Mordy – Mazovia II Mińsk Mazowiecki.

 

Drabinka PP OZPN Siedlce 2016/17:

 

I runda (13-15 sierpnia, godz. 17:00)

Zryw II Sobolew – Świt Barcząca

Dragon Miętne – Niwa Tęczki

Piorun Lipówki – Luks Ruda Wolińska

Hetman Sulbiny – Polonez Mordy

Hutnik II Huta Czechy – Legion Grębków

Walencja Walercin – Jupiter Koszewnica

 

II runda (7 września, 17:00)

1. Hutnik Huta Czechy – Płomień Dębe Wielkie

2. Zryw Sobolew – Tajfun Jartypory

3. Tęcza Korczew – MKS Małkinia

4. Zryw II/Świt – Tygrys Huta Mińska

5. Hutnik II/Legion – Wektra Zbuczyn

6. Walencja/Jupiter – Victoria Kałuszyn

7. Piorun/Luks – Mazovia Mińsk Mazowiecki

8. Sęp Żelechów – Podlasie Sokołów Podlaski

9. Wicher Sadowne – Pogoń II Siedlce

10. Jastrząb Żeliszew – Czarni Węgrów

11. Dragon/Niwa – Naprzód Skórzec

12. ULKS Gołąbek – Fenix Siennica

13. Kolektyw Oleśnica – Kosovia Kosów Lacki

14. Hetman/Polonez – Mazovia II Mińsk Mazowiecki

15. Orzeł Unin – Tęcza Stanisławów

16.Wilga Miastków Kościelny – Jabłonianka Jabłonna Lacka

 

1/8 finału (28 września, 16:00)

17. zwycięzca meczu 4 – zwycięzca meczu 1

18. zwycięzca meczu 14 – zwycięzca meczu 9

19. zwycięzca meczu 2 – zwycięzca meczu 12

20. zwycięzca meczu 3 – zwycięzca meczu 5

21. zwycięzca meczu 16 – zwycięzca meczu 10

22. zwycięzca meczu 11 – zwycięzca meczu 13

23. zwycięzca meczu 8 – zwycięzca meczu 6

24. zwycięzca meczu 7 – zwycięzca meczu 15

 

1/4 finału (5 października, 15:30)

25. zwycięzca meczu 17 – zwycięzca meczu 18

26. zwycięzca meczu 19 – zwycięzca meczu 20

27. zwycięzca meczu 21 – zwycięzca meczu 22

28. zwycięzca meczu 23 – zwycięzca meczu 24

 

1/2 finału (19 października, 15:30)

zwycięzca meczu 25 – zwycięzca meczu 26

zwycięzca meczu 27 – zwycięzca meczu 28

 

Do rozgrywek wojewódzkich awansują dwie najlepsze drużyny z okręgu siedleckiego.

 

 

fot. SportSiedlce.pl

mkppogonsiedlce.pl

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.