Terminarz Euro 2016 we Francji

Od 10 czerwca do 10 lipca 2016 roku 24 najlepsze drużyny Europy będą rywalizować o tytuł na boiskach Francji.

Terminarz Euro 2016 we Francji:

 

 

grupa A

  • 10 czerwca
    Francja – Rumunia (St. Denis, godz. 21.00)
  • 11 czerwca
    Albania – Szwajcaria (Lens, godz. 15.00)
  • 15 czerwca
    Rumunia – Szwajcaria (Paryż, godz. 18.00)
    Francja – Albania (Marsylia, godz. 21.00)
  • 19 czerwca
    Szwajcaria – Francja (Lille, godz. 21.00)
    Rumunia – Albania (Lyon, godz. 21.00)

 

 

grupa B

  • 11 czerwca
    Walia – Słowacja (Bordeaux, godz. 18.00)
    Anglia – Rosja (Marsylia, godz. 21.00)
  • 15 czerwca
    Rosja – Słowacja (Lille, godz. 15.00)
  • 16 czerwca
    Anglia – Walia (Lens, godz. 15.00)
  • 20 czerwca
    Słowacja – Anglia (St. Etienne, godz. 21.00)
    Rosja – Walia (Tuluza, godz. 21.00)

 

 

 
grupa C

  • 12 czerwca
    Polska – Irlandia Płn. (Nicea, godz.18.00)
    Niemcy – Ukraina (Lille, godz. 21.00)
  • 16 czerwca
    Ukraina – Irlandia Płn. (Lyon, godz. 18.00)
    Niemcy – Polska (St. Denis, godz. 21.00)
  • 21 czerwca
    Ukraina – Polska (Marsylia, godz. 18.00)
    Irlandia Płn. – Niemcy (Paryż, godz. 18.00)

 

 

 

grupa D

  • 12 czerwca
    Turcja – Chorwacja (Paryż, godz. 15.00)
  • 13 czerwca
    Hiszpania – Czechy (Tuluza, godz.15.00)
  • 17 czerwca
    Czechy – Chorwacja (St. Etienne, godz. 18.00)
    Hiszpania – Turcja (Nicea, godz. 21.00)
  • 21 czerwca
    Chorwacja – Hiszpania (Bordeaux, godz. 21.00)
    Czechy – Turcja (Lens, godz. 21.00)

 

grupa E

  • 13 czerwca
    Irlandia – Szwecja (St. Denis, godz. 18.00)
    Belgia – Włochy (Lyon, godz. 21.00)
  • 17 czerwca
    Włochy – Szwecja (Tuluza, godz. 15.00)
  • 18 czerwca
    Belgia – Irlandia (Bordeaux, godz. 15.00)
  • 22 czerwca
    Włochy – Irlandia (Lille, godz. 21.00)
    Szwecja – Belgia (Nicea, godz. 21.00)

 

grupa F

  • 14 czerwca
    Austria – Węgry (Bordeaux, godz. 18.00)
    Portugalia – Islandia (St. Etienne, godz. 21.00)
  • 18 czerwca
    Islandia – Węgry (Marsylia, godz. 18.00)
    Portugalia – Austria (Paryż, godz. 21.00)
  • 22 czerwca
    Węgry – Portugalia (Lyon, godz. 18.00)
    Islandia – Austria (St. Denis, godz. 18.00)

 

 

1/8 finału

  • 25 czerwca
    1. mecz A2 – C2 (St. Etienne, godz. 15.00)
    2. mecz D1 – B/E/F3 (Lens, godz. 21.00)
    3. mecz B1 – A/C/D3 (Paryż, godz. 18.00)
  • 26 czerwca
    4. mecz F1 – E2 (Tuluza, godz. 21.00)
    5. mecz C1 – A/B/F3 (Lille, godz. 18.00)
    7. mecz A1 – C/D/E3 (Lyon, godz. 15.00)
  • 27 czerwca
    6. mecz E1 – D2 (St. Denis, godz. 18.00)
    8. mecz B2 – F2 (Nicea, godz. 21.00)

 

1/4 finału

 

  • 30 czerwca
    1. ćwierćfinał A2 lub C2 – D1 lub B/E/F3 (Marsylia, godz. 21.00)
  • 1 lipca
    2. ćwierćfinał B1 lub A/C/D3 – F1 lub E2 (Lille, godz. 21.00)
  • 2 lipca
    3. ćwierćinał C1 lub A/B/F3 – E1 lub D2 (Bordeaux, godz. 21.00)
  • 3 lipca
    4. ćwierćfinał A1 lub C/D/E3 – B2 lub F2 (St. Denis, godz. 21.00)

1/2 finału

 

  • 6 lipca
    półfinał: zwycięzca 1. ćwierćfinału – zwycięzca 2. ćwierćfinału (Lyon, godz. 21.00)
  • 7 lipca
    półfinał: zwycięzca 3. ćwierćfinału – zwycięzca 4. ćwierćfinału (Marsylia, godz. 21.00)

Finał

 

  • 10 lipca
    finał: zwycięzcy półfinałów (St. Denis, godz. 21.00).

Incoming search terms:

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.