Rotherham United sprawdzi formę Miedzi Legnica

rotherham-united-new-york-stadium

 

 

We wtorek o godz. 18.00 w Opalenicy Miedź zmierzy się w kolejnym meczu sparingowym z angielskim pierwszoligowcem Rotherham United. To będzie dla legniczan prawdopodobnie najtrudniejszy sprawdzian przed nadchodzącym sezonem.

Rotherham United w minionym sezonie występował na zapleczu angielskiej Premier League. Menadżerem popularnych „The Millers” jest 44-letni Alan Stubbs, były piłkarz takich klubów jak Bolton Wanderers, Everton, Sunderland, Derby County czy Celtic Glasgow. W rozgrywanym kilka dni temu sparingu Rotherham United rozbił Parkgate FC aż 7:0, a hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się 26-letni środkowy pomocnik Danny Ward. Anglicy z pewnością będą dla Miedzi niezwykle wymagającym rywalem zarówno piłkarsko, jak i motorycznie. – Ten mecz pokaże nam czy idziemy w dobrym kierunku jeżeli chodzi o przygotowanie motoryczne. Myślę, że z naszej strony będzie mniej roszad w składzie niż to było w dotychczasowych sparingach – mówi trener Tarasiewicz, który zaznacza, że rywalizacja o miejsce w wyjściowym skaldzie Miedzi cały czas trwa.

Mecz Miedzi z Rotherham United rozpocznie się we wtorek o godz. 18.00. Skład i wynik na żywo można śledzić na Twitterze Miedzi – zapraszamy już od godz. 17.50!

http://www.miedzlegnica.eu/index.php/news/rotherham-united-sprawdzi-form-miedzi/

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.