Remis Chojniczanki ze Zniczem

Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków 1 1

Podziałem punktów zakończył się mecz w Chojnicach. Miejscowa Chojniczanka zremisowała przed własną publicznością ze Zniczem Pruszków (1:1).

Gospodarze byli faworytami do zgarnięcia kompletu punktów, ale nie mogło być inaczej. Chojniczanka przed własną publicznością radzi sobie całkiem nieźle, a jakby tego było mało, w obecnym sezonie nie doznała jeszcze ani jednej porażki. Jeśli zaś chodzi o Znicz, to ten przed delegacją do Chojnic miał na swoim koncie dwie przegrane i jeden remis.

Zgodnie z przedmeczowymi prognozami, podopieczni Macieja Bartoszka od początku przejęli inicjatywę i już w 5. minucie wyszli na prowadzenie. Dobra podanie Rafała Grzelaka na gola zamienił Marcin Biernat i Chojniczanka mogła się cieszyć z prowadzenia.

Goście nie zamierzali jednak tak łatwo rezygnować i w 16. minucie ponownie mieliśmy remis. Błąd bramkarz Chojniczanki Michała Dumieńskiego wykorzystał Aleksander Jagiełło.

Jak się jednak okazało, wynik do końca nie uległ zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami.