Plan transmisji Euro 2016 w niemieckich niekodowanych kanałach ARD i ZDF

Dogoniliśmy a nawet przegoniliśmy zachodnią Europę a dokładnie Niemcy. W naszej kraina mlekiem i miodem płynącej tylko część meczów będzie można obejrzeć w kanałach otwartych (Polsat i TVP1) – pozostałe dostępne będą wyłącznie w dwóch nowych, dodatkowo płatnych kanałach sportowych – Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Dla odmiany, u naszych biedniejszych,zachodnich sąsiadów cały turniej będzie można obejrzeć za darmo w trzech Niemieckich stacjach ogólnodostępnych: ARD (Das Erste, SD i HD), ZDF (SD i HD) i prywatnym SAT.1.

pobrane (4)

 

kanały Das Erste (SD/HD), ZDF (SD/HD) i SAT.1 (SD) można odbierać FTA poprzez satelitęAstra (19,2°E). Istnieje możliwość, że Das Erste (SD) i ZDF (SD) zostaną wyłączone na czas mistrzostw Euro 2016 na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E).

OddsRing - zakłady bukmacherskie online

 

Mistrzostwa Europy 2016 – plan transmisji w niemieckich kanałach:

GRUPA A:
10.06, g. 21:00: Francja – Rumunia (ZDF)
11.06, g. 15:00: Albania – Szwajcaria (ZDF)
15.06, g. 18:00: Rumunia – Szwajcaria (ARD, PL – PS2)
15.06, g. 21:00: Francja – Albania (ARD, PL – PS2)
19.06, g. 21:00: Rumunia – Albania (SAT.1)
19.06, g. 21:00: Szwajcaria – Francja (ZDF, PL – PS3)

GRUPA B:
11.06, g. 18:00: Walia – Słowacja (ZDF, PL – PS2)
11.06, g. 21:00: Anglia – Rosja (ZDF, PL – PS2)
15.06, g. 15:00: Rosja – Słowacja (ARD)
16.06, g. 15:00: Anglia – Walia (ZDF, PL – PS2)
20.06, g. 21:00: Rosja – Walia (SAT.1)
20.06, g. 21:00: Słowacja – Anglia (ARD, PL – PS3)

GRUPA C:
12.06, g. 18:00: Polska – Irlandia Północna (ARD)
12.06, g. 21:00: Niemcy – Ukraina (ARD, PL – PS2)
16.06, g. 18:00: Ukraina – Irlandia Północna (ZDF, PL – PS2)
16.06, g. 21:00: Niemcy – Polska (ZDF)
21.06, g. 18:00: Ukraina – Polska (SAT.1)
21.06, g. 18:00: Irlandia Północna – Niemcy (ARD, PL – PS3)

GRUPA D:
12.06, g. 15:00: Turcja – Chorwacja (ARD, PL – PS2)
13.06, g. 15:00: Hiszpania – Czechy (ARD)
17.06, g. 18:00: Czechy – Chorwacja (ZDF, PL – PS2)
17.06, g. 21:00: Hiszpania – Turcja (ZDF, PL – PS2)
21.06, g. 21:00: Czechy – Turcja (SAT.1, PL – PS3)
21.06, g. 21:00: Chorwacja – Hiszpania (ARD, PL – PS2)

GRUPA E:
13.06, g. 18:00: Irlandia – Szwecja (ARD, PL – PS2)
13.06, g. 21:00: Belgia – Włochy (ARD, PL – PS2)
17.06, g. 15:00: Włochy – Szwecja (ZDF)
18.06, g. 15:00: Belgia – Irlandia (ARD)
22.06, g. 21:00: Włochy – Irlandia (ZDF, PL – PS2)
22.06, g. 21:00: Szwecja – Belgia (SAT.1, PL – PS3)

GRUPA F:
14.06, g. 18:00: Austria – Węgry (ZDF)
14.06, g. 21:00: Portugalia – Islandia (ZDF, PL – PS2)
18.06, g. 18:00: Islandia – Węgry (ARD, PL – PS2)
18.06, g. 21:00: Portugalia – Austria (ARD, PL – PS2)
22.06, g. 18:00: Islandia – Austria (ZDF)
22.06, g. 18:00: Węgry – Portugalia (SAT.1, PL – PS3)

Incoming search terms:

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.