Oddsring – Postaw na FINAŁ EURO z bonusem 50%!

50_bonus_pl_final

 

Przed nami ostatni, ale i najważniejszy mecz Euro 2016 – Portugalia zmierzy się z Francją w walce o tytuł Mistrza Europy. Gospodarze wydają się faworytem, ale Portugalczykom jak dotąd sprzyjało szczęscie. Czy możemy spodziewać się kolejnego zaskoczenia? Kto Twoim zdaniem zostanie Mistrzem?
Postaw na FINAŁ EURO w OddsRing z bonusem 50%!

Jak to działa:
1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 na Finał Euro 2016 w Oddsring.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład postawiony na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wyskokości 50% jego stawki do 50 zł.
3. Aby otrzymać bonus napisz do Oddsring na adres info-pl@oddsring.com podając numer przegranego zakładu, a oni w ciągu 48 godzin dopiszą odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

 

Pamiętaj, że i Ty masz szansę zostać Mistrzem! Konkurs Mistrz Typerów w Oddsring trwa do końca Euro 2016, a w jego klasyfikacji liczą się wszystkie wygrane zakłady, nie tylko te piłkarskie. Jeszcze zdążysz powalczyć o nagrody gotówkowe z puli 2000€!

OddsRing - zakłady bukmacherskie online

kod bonusowy: EURO2016

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład po kursie min. 2.0 na Finał Euro 2016.

2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie na ten mecz zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.

6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony na Finał Euro2016 zakład sportowy, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane, zawierające zakład składowy na Finał Euro2016 bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.

7. Oddsring zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

8. Bonus dostępny jest wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.

9. Oddsring zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

10. Oddsring zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

11. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.

12. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.