Mariusz Kryszak: Chojniczanka była najkonkretniejsza

Mariusz Kryszak Chojniczanka była najkonkretniejsza

 

Rozmowa z Mariuszem Kryszakiem (Chojniczanka Chojnice) po sparingu z Lechią Gdańsk.

Mariusz Kryszak po raz pierwszy w barwach Chojniczanki zagrał w sparingu z Lechią Gdańsk gdzie w 46 minucie zmienił Jakuba Mrozika –Dzisiaj podpisałem kontrakt z Chojniczanką i praktycznie od razu miałem okazję zagrać w meczu z Lechią Gdańsk. Udało nam się wygrać, także z tego debiutu mogę się tylko cieszyćmówi nowy zawodnik Chojniczanki.

Poprzednim klubem 31-letniego pomocnika była Drutex-Bytovia Bytów. – Z Chojniczanki otrzymałem konkretną propozycję. W Bytowie nie został przedłużony kontrakt ze mną i Chojniczanka zgłosiła swoje zainteresowanie. Miałem jeszcze inne opcje, ale najkonkretniejsza była Chojniczanka. Wczoraj odbyliśmy rozmowy i zdecydowałem się podpisać kontrakt z chojnickim klubem. – uważa Kryszak.

Kryszak miał okazję już grać przed chojnicką publicznością. Najbardziej w pamięć rzuca się mecz z rundy jesiennej w którym to Drutex-Bytovia wygrała w Chojnicach 6:1. – Był taki mecz i wynik był naprawdę wysoki, ale teraz jestem zawodnikiem Chojniczanki i to tutaj będę starał się grać jak najlepiej. Nie chciałbym mówić o sobie, bo to boisko wszystko zweryfikuje i każdy wyrobi sobie swoje zdanie na mój temat. – podsumowuje Mariusz Kryszak.

Biuro Prasowe MKS “Chojniczanka 1930” Chojnice
fot. Monika Smól

mkschojniczanka.pl

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.