Karpaty Lwów – Co sądzi o tym klubie Oleksandr Szeweluchin z Górnika Zabrze

Karpaty Lwów - Co sądzi o tym klubie Oleksandr Szeweluchin z Górnika Zabrze

 

Najbliższym rywalem sparingowym Górnika Zabrze będzie 7. zespół ukraińskiej ekstraklasy – Karpaty Lwów. Co sądzi o tym klubie Oleksandr Szeweluchin, dla którego Premier-liha nie ma żadnych tajemnic? Poniżej opinia o Karpatach popularnego „Szewy”.

 

 

To bardzo solidny zespół ukraińskiej ekstraklasy, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu – uważa Oleksandr Szeweluchin. – Muszę powiedzieć, że bardzo dobrze znalem ten klub wcześniej, teraz trochę mniej. Zresztą to nie będzie pierwszy raz, dwa lata temu wygraliśmy 2:1 z zespołem Karpat U-21. Potem, na zgrupowaniu w Turcji, zremisowaliśmy 0:0 z pierwszym zespołem Karpat. Ale skład rywali mocno się zmienił, teraz jest dużo nowych twarzy. Ale to dobry rywal, bardzo ambitny, młody – dowodzi „Szewa”.

Ukraiński obrońca Górnika próbuje scharakteryzować styl gry Karpat. – Oni dużo biegają, grają bardzo ambitnie, z determinację. Cechuje ich na pewno dyscyplina taktyczna, której się trzymają. Co prawda wyniki w sparingach nie są najważniejsze, ale dobrze byłoby wygrać. Aktualnie ciężko pracujemy na treningach, staramy się wypracować jak najlepszą formę na ligę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie – zastanawia się Szeweluchin.

 

http://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia/080716-oleksandr-szeweluchin-wysoko-ocenia-karpaty-lwow

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.