Hokejowy wynik w spotkaniu Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec

hokejowy-wynik-w-spotkaniu-podbeskidzia-z-zaglebiem-sosnowiec

Co za widowisko! Hokejowy wynik w spotkaniu Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec.W pierwszym meczu 9. kolejki pierwszej ligi Zagłębie Sosnowiec pokonało na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 5-4. Do przerwy bielszczanie przegrywali dwoma bramkami, ale w drugiej połowie odrobili straty i nawet objęli prowadzenie. Decydujące ciosy zadawał jednak zespół znad Brynicy, który umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli.

Podbeskidzie, które nie wygrało meczu na własnym stadionie od 160 dni, od początku meczu z liderem postawiło na ofensywę i już w 3. minucie objęło prowadzenie. Po składnej akcji i podaniu Łukasza Sierpiny swojego drugiego gola w tym sezonie zdobył Paweł Tarnowski. Bielszczanie mogli rozpocząć mecz jeszcze lepiej, ale po stracie Krzysztofa Markowskiego przed własnym polem karnym Daniel Feruga nie wykorzystał okazji sam na sam z Jakubem Szumskim, trafiając w słupek.

Podbeskidzie B-B – Zagłębie Sosnowiec 4:5

1:0 – Paweł Tarnowski’2
1:1 – Sebastian Dudek’14
1:2 – Żarko Udovicić’26
1:3 – Sanogo Vamara;45
2:3 – Daniel Feruga’53
3:3 – Łukasz Sierpina’61
4:3 – Robert Demjan’76