Dlaczego Russell Crowe kibicuje Polakom na Mistrzostwach Europy

Russel Crowe ma swoje powody, aby kibicować Polakom

 

Znany między innymi z filmu „Gladiator” aktor Russell Crowe cały czas kibicuje polskiej reprezentacji. Przed meczem ze Szwajcarią zagrzewał Polaków do boju, a teraz cieszy się z awansu do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Zdobywca Oscara na Euro 2016 nieustannie kibicuje Polakom. Wiemy, skąd bierze się jego sympatia do biało-czerwonych!

 

Hollywoodzki gwiazdor Russell Crowe od początku turnieju we Francji kibicuje polskiej reprezentacji. Po meczu Polska-Ukraina pogratulował strzelcowi bramki Kubie Błaszczykowskiemu i już wówczas zagrzewał naszych piłkarzy do walki.

 

Okazuje się, że Russel Crowe ma swoje powody, aby kibicować Polakom. Jak informuje serwis pikio.pl w jego otoczeniu jest Polak. Jest to asystent menadżera aktora, z którym Crowe spędza dużo czasu. Co ciekawe hollywoodzki gwiazdor wielokrotnie odwiedzał już Polskę. Kręcił tu nawet sceny do filmu „Dowód życia”, w którym grał główną rolę.

 

Do rangi legendy urosła też wizyta aktora w Poznaniu. Russel Crowe opowiada teraz znajomym anegdotę, jak szokował mieszkańców miasta jeżdżąc rowerem w czasie śnieżnej nawałnicy.

 

To nie jedyny polski akcent w życiu słynnego aktora. Gdy wybrał się on na wyprawę kajakową wzdłuż Long Island po pewnym czasie zorientował się, że wypłynął na ocean. Uratowała go straż przybrzeżna. Okazało się, że członkowie ekipy ratunkowej to z pochodzenia Polacy.

 

Na zdjęciu Anthony Kozak i Robert Swiecicki – oni uratowali życie Russella Crowe’a.

via Niezalezna.pl

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.