Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy: tradycyjna kanonada

Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy  tradycyjna kanonada
Chojniczanka Chojnice prowadziła już 3:1, ale Wisła Puławy wyrównała w ciągu 120 sekund! Dla gospodarzy to czwarty remis w tym sezonie I ligi.

Goście mieli świetną okazję do objęcia prowadzenia już na początku meczu. W 3. minucie kontrę Wisły Puławy strzałem nad poprzeczką zwieńczył Konrad Nowak. Chwilę później po podaniu z głębi pola napastnika gości w ostatniej chwili uprzedził Łukasz Kosakiewicz.

W bramce puławskiej drużyny zagrał Nazar Penkowec i był to jego debiut w I lidze. Zastąpił onAndrzeja Witana, który ostatnio nie był mocnym punktem zespołu. 28-latek już w 17. minucie musiał sięgnąć do siatki po atomowym strzale Kosakiewicza z dystansu.