Były piłkarz Marcin Bęben poszukiwany przez policje

zycie-po-pilce-marcin-beben-poszukiwany-przez-policje

 

Wiadomo, koniec kariery to dla każdego piłkarza trudny moment, bo trzeba zreorganizować sobie życie. Jedni radzą sobie z tym lepiej, a inni – jak Marcin Bęben (syn Marka Bęben) – popadają w różne tarapaty, bo tak chyba należałoby nazwać umieszczenie w bazie poszukiwanych przez policję na podstawie art. 284 § 2 – przywłaszczenie powierzonej rzeczy ruchomej.

Bęben to były bramkarz Odry Wodzisław, który przez trzy sezony regularnie grał w Ekstraklasie. Dziś ma 36 lat i – podczas gdy starsi od niego zawodnicy, jak Marian Kelemen, do dziś bronią w lidze – on broni dostępu do własnej osoby. I robi to nadzwyczaj skutecznie, bo od kwietnia tego roku jego nazwisko wciąż widnieje w policyjnej bazie poszukiwanych. Całe ogłoszenie możecie zobaczyć TUTAJ.

Jakkolwiek spojrzeć, po zakończeniu kariery jedno się Bębenowi udało – dał kolegom z boiska najlepszy dowód, że za jakiś czas wcale nie musi być tak różowo. Jak widać to wcale niedaleka droga, by zamiast na 90minut.pl, kibice odpalali profil piłkarza na stronach policji.

Więcej: Weszło.com

 

Podobne wpisy:  Pomóżmy! Marek Bęben, były bramkarz Górnika Zabrze ma amputowaną nogę

Incoming search terms:

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.