Aasa Polska sponsorem strategicznym GKS Katowice. Kwota? Astronomiczna

gks-katowice-ma-sponsora-strategicznego-to-aasa-polska-um-katowice
Logo firmy Aasa pojawi się na koszulkach piłkarzy GKS Katowice, grup młodzieżowych oraz siatkarzy i tenisistów tego klubu. Kwota kontraktu jest objęta tajemnicą, ale to jedna z najwyższych takich umów w obecnej pierwszej lidze.
Sponsorem strategicznym GKS Katowice została Aasa Polska SA.

14463308_1825318951032504_5003427396403664427_n

Umowa została podpisana na rok, z opcją przedłużenia w przypadku awansu piłkarzy do Ekstraklasy. Firma patronatem objęła nie tylko zespół Jerzego Brzęczka, ale także grupy młodzieżowe oraz sekcję siatkarską i tenisistów.

 

Negocjacje z firmą Aasa były dynamiczne.

– Naszym hasłem jest „bliżej ludzi”. Uznaliśmy, że wspieranie sportu świetnie się w to wpisuje i nasze poszukiwania zbiegły się z poszukiwaniami GKS-u. Gdy zadaliśmy pytanie: jaki ma być GKS, usłyszeliśmy odpowiedź: – chcemy być jak Barcelona, uznaliśmy, że trafiliśmy pod dobry adres. W dodatku GKS działa na wielu płaszczyznach zarówno sekcyjnych, jak i wiekowych – mówi Tomasz Kwiecień, prezes Aasa.

– Jesteśmy firmą pożyczkową, ale nie robimy chwilówek. Po prostu pomagamy ludziom zwalczać problemy i spełniać marzenia. Wierzymy w pracę zespołową, rozwój talentów i realizację pasji. I ważne jest dla nas fair play – zaznaczył szef firmy.

 

 

Czym jest firma Aasa Polska?

Firma Aasa w Polsce działa od 2012 roku i ma skandynawskie korzenie. Zrzesza 200 tysięcy klientów, a wartość udzielonych pożyczek to 360 mln zł. 15 procent wszystkich klientów pochodzi z województwa śląskiego. Ile firma zainwestuje w GKS?

– Przez kilka lat nie sprzedawaliśmy przodu koszulek, a teraz się nie zawahaliśmy, niech to będzie odpowiedź o kwotę umowy – przyznał prezes Cygan. – Czy to rekord pierwszej ligi? Powiem tak – moja wiedza na temat tego typu umów, a wartość tego kontraktu to dwie rzeczywistości.

 

Więcej: DziennikZachodni.pl

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.