9 bramek w meczu Chojniczanki ze Stomilem Olsztyn

9 bramek w meczu Chojniczanki ze Stomilem Olsztyn

 

Bohaterem Chojniczanki został w sobotę Jakub Biskup. Wywodzący się z Kaszub pomocnik do Chojnic trafił tego lata z Niecieczy i w meczu ze Stomilem udowodnił, że nie zapomniał, jak się gra w piłkę. Biskup zdobył trzy gole, z czego ten ostatni – z rzutu karnego – był na wagę trzech punktów.

Przed tygodniem Chojniczanka rozpoczęła nowy sezon w I lidze od remisu 2:2 z Zagłębiem Sosnowiec. W sobotę popularna „Chojna” postarała się o jeszcze więcej emocji w spotkaniu ze Stomilem Olsztyn. Po szalonym meczu „bez defensywy” wygrała 5:4!

Można było przy tym odnieść wrażenie, że obie drużyny grają bez obrońców. Dziewięć goli w meczu na szczeblu I ligi to nie jest przecież codzienność.

 

Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 5:4 (2:2)
0:1 – Marcin Biernat (sam.) 5′
1:1 – Rafał Grzelak 13′
1:2 – Paweł Głowacki 21′
2:2 – Jakub Biskup 43′
3:2 – Jakub Biskup 59′
3:3 – Wiktor Biedrzycki 67′
4:3 – Bartłomiej Niedziela 73′
4:4 – Łukasz Jegliński 80′
5:4 – Jakub Biskup (k.) 84′

Składy:

Chojniczanka: Kamil Miazek – Wojciech Lisowski, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Arkadiusz Widelski (88′ Andrzej Rybski) – Paweł Zawistowski, Jakub Mrozik – Jakub Biskup, Rafał Grzelak (88′ Mariusz Kryszak), Bartłomiej Niedziela (74′ Michał Jakóbowski) – Patryk Mikita.

 

Stomil: Piotr Skiba – Jarosław Ratajczak, Arkadiusz Czarnecki, Michał Trzeciakiewicz, Marcel Ziemann – Paweł Głowacki (77′ Łukasz Jegliński), Grzegorz Lech (77′ Tomasz Zahorski) – Wiktor Biedrzycki, Tsubasa Nishi, Patryk Kun – Rafał Kujawa.

Żółte kartki: Biernat, Kieruzel, Mikita (Chojniczanka) oraz Biedrzycki, Ratajczak, Czarnecki (Stomil).

Sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
dziennikbaltycki.pl

Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Comments are closed.